AS FPH prodlužuje termín podávání přihlášek pro volby do AS VŠE do 10. 4. 2024

V návaznosti na přijaté usnesení AS FPH prodlužuje termín podávání přihlášek pro volby do AS VŠE (tj. „velkého senátu“) na Fakultě podnikohospodářské. Přihlášky do voleb do AS VŠE na funkční období 2024-2027 je třeba doručit v písemné formě do 10. 4. 2024. Za takové doručení je považováno osobní doručení přihlášky předsedovi volební komise nebo podání přihlášky přes podatelnu VŠE v zalepené obálce označené textem „Volby do AS VŠE“ a adresované na jméno předsedy volební komise.

Přihláška kandidáta do voleb do AS VŠE na Fakultě podnikohospodářské VŠE musí být podepsána a musí obsahovat jméno kandidáta (s tituly). Nezávazný vzor přihlášky je k dispozici na internetových stránkách AS FPH.

Řádné volby do AS VŠE se budou konat v termínu 24. 4. 2024 v čase 8:00 – 16:00 (viz Vyhlášení voleb do AS VŠE).

Složení dílčí volební komise:

• Předseda: Ing. Michal Mervart, Ph.D.
  • Místopředseda: doc. Ing. Aleš Kubíček, Ph.D.
  • Členové: Petra Štamfestová, Ph.D.